Forum mieszkańców Bemowa

Pełna wersja: Kiedy osoby prywatne mogą skorzystać z usług biur rachunkowych?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Interesuje mnie kwestia, czy usługi biur rachunkowych skierowane są w głównej mierze dla firm, czy osoby prywatne też mogą z nich korzystać. Ja korzystam jedynie raz w roku z usług jednego biura rachunkowego, gdy musze rozliczyć PIT. A tak, to nie wiem, czy biura kierują jeszcze jakieś usługi dla osób nie prowadzących własnej działalności.
Dobre biura rachunkowe mają różne usługi w swoich ofertach, i to nie tylko skierowane dla firm. Klientami biur rachunkowych mogą być też osoby indywidualne, które chca uzyskac fachową poradę w zakresie prawa podatkowego, a także prywatni właściciele nieruchomości. Więcej na temat oferty skierowanej do tych ostatnich znajduje się pod adresem internetowym http://www.akvirtus.com.pl/dla-prywatnyc...ruchomosci. Biura rachunkowe świadczą również pomoc spółdzielniom i wspólnotom mieszkaniowym oraz zarządcom nieruchomosci.
Dobrze, że biura rachunkowe pomagają nie tylko firmom prowadzącym pełna księgowość, ale również małym spólkom prowadzącym księgowość uproszczoną, czyli podatkową księgę przychodów i rozchodów, o której można przeczytac np. na stronie http://www.akvirtus.com.pl/kpir. Generalnie zakres działalności róznych biur rachunkowych jest zróżnicowany. Mnie najbardziej przekonują do siebie te biura, których oferty sa jak najbardziej kompleksowe, gdyż na takie biura można liczyć w wielu róznych sytuacjach.
Przekierowanie