Forum mieszkańców Bemowa

Pełna wersja: Co sądzicie o autoryzowanych serwisach Mercedesa w Krakowie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Zbliża się termin okresowego przeglądu mojego Mercedesa i nie wiem za bardzo, gdzie ten przegląd zrobić. Słyszałem, ze serwisy ASO w Krakowie cieszą się dobrymi opiniami. Czy ktoś z Was może robił badania techniczne swojego Mercedesa w jakimś autoryzowanym serwisie i może się na ten temat wypowiedzieć?
Ja jak dotąd byłem raz w autoryzowanym serwisie, ale nie z mercedesem, a z toyotą. Przegląd odbył się szybko, ale widać było, że mechanicy, którzy tam pracują znają się na swojej robocie i wszystko w moim aucie fachowo sprawdzili.
Ja odwiedziłem miesiąc temu autoryzowany serwis Mercedesa w Krakowie i byłem bardzo zadowolony z obsługi. Mój Mercedes miał tam swój pierwszy przegląd pogwarancyjny i okazało się, że poza wymianą oleju silnikowego i filtrów konieczne są drobne naprawy elektroniki samochodowej. Wszystko jednak poszło sprawnie i już po trzech godzinach auto było gotowe do odbioru. A o tym jak wygląda przegląd w wybranym przeze mnie serwisie możesz przeczytać na stronie https://serwisyaso.pl/serwis-mercedes/krakow. Następny przegląd też tam zrobię.
Również polecam ten serwis aso Mercedes, bo każdy samochód jest tam kompleksowo sprawdzany i w razie potrzeby profesjonalnie naprawiany. W opisywanym serwisie aso Mercedesa ceny są nieco wyższe niż w zwykłych warsztatach, ale można tam liczyć na więcej korzyści, np. na uzyskanie gwarancji na naprawę i części.
zgadzam się. Początkowo byłem sceptycznie nastawiony do autoryzowanych serwisów, ale jak przeczytałem na stronie https://serwisyaso.pl/, że ten serwis ASO dysponuje nowoczesnymi urządzeniami do diagnostyki elektronicznej oraz odpowiednim oporgramowaniem warsztatowym, zdecydowałem się tam zaprowadzić swój wóz.
Dzięki za odpowiedzi. W takim razie ja również tam zaprowadzę swoje autko. A gdzie dokładnie znajduje się ten serwis?
Ja byłam w salonie na ul. Armii Krajowej w dzielnicy Krowodrza, ale z tego co wiem jest jeszcze drugi salon Mercedesa tej firmy - na ul. Zawiłej, dzielnica Podgórze.
Przekierowanie