Forum mieszkańców Bemowa

Pełna wersja: Oilatum baby krem - od jakiego wieku można go używać?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Drogie mamy i tatusiowe również, proszę dajcie znać jeśli wiecie od jakiego wieku można uzywać popularnego kremu dla dzieci oilatum. Mój maluch ma bardzo suchą skórę i sama oliwa nie wystarcza. Chciałam mu zaaplikować krem, ale znim to zrobię to wolę się upewnić. Napiszcie proszę czy już w wieku niemowlęcym można użyć takiego kremu.
Coś się mamo nie przygotowałaś ze wszystkim, bo właśnie takiego kremu można używać już od pierwszych dni życia dziecka. Jest całkowicie neutralny dla skóry, dlatego tak wiele mam, no i tatusiów aplikuje je swoim dziecom. Skóra bardzo szybko regeneruje się po użyciu kremu, ale warto oczywiście używać też specjalistycznych środków do kąpieli.
No ja też jestem tego zdania, że sprawę należy potraktować bardzo kompleksowo, bo nie ma co ukrywać, że skóra dziecka jest bardzo cienka i trzeba tutaj dużych wysiłków, żeby o nią zadabć. Tutaj kluczowa jest nawet twardość wody, chociaż niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę...
No o tej twardości wody, to akurat słyszałam...
Słuchajcie nie ma co popadać w przesadne sprawdzanie wszystkiego. Faktem jest, że oilatum baby krem jest doskonałym produktem dla dziecka już od pierwszego dnia jego zycia. Ja stosowałam i w dalszym ciągu stosuje u moich dzieci. Zawsze kupuję tutaj aptekamini.pl/oilatum-baby-krem-50-ml.html i myślę, że nie będą nic w tej kwestii zmieniała.
Widzę, że kupujesz w tej samej aptece co moja żona. Generalnie mysle, że raz na dwa tygodnie dostaję od nich dostawy. Apteka Mini do tego rodzaju zakupów sprawdz się wyśmienicie. Zakupy w dobrej aptece to nie tylko niższe ceny, ale też i obsługa na najwyższym poziomie, co akurat mi bardzo odpowiada...
Ważne, żeby ktoś kto sprzedaje ten czyt inny artykuł, wiedział czym tak naprawdę handluje i co może klientowi zaoferować. Co do kremu to spokojnie mauluchowi możesz aplikować, bo nie wpływa negatywnie na skórę i nie ma zapachu. Po prostu jest to neutralnyt produkt, który świetnie nawilża skórę. Faktycznie kiedyś to były głównie oliwki, a teraz widaomo, że część z nich zamiast nawilżać to wysusza skórę.
Przekierowanie