Forum mieszkańców Bemowa

Pełna wersja: Szukam firmy, która zajmie się transportem pianina w Poznaniu.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Obiecałem córce, że jeśli dostanie się do szkoły muzycznej kupię jej pianino i teraz muszę dotrzymać słowa. Udało mi się kupić piękny instrument dobrej firmy, doskonale brzmiący, ale mam dylemat jak go przewieźć, żeby go nie uszkodzić. Zna ktoś profesjonalną firmę, która się tym zajmuje?
Moje nie chcą się uczyć na niczym grać. Tylko słuchaja jakiegoś bębnienia. Zazdroszczę ci takiego dziecka.
Każdy rodzaj muzyki jest piękny dla tego, kto go lubi słuchać, więc nie mów, że słuchają bębnienia. Może po prostu nie rozumiesz ich muzyki.
Do rzeczy dziewczyny, człowiek potrzebuje pomocy, a wy sobie utarczkę słowną wymyśliłyście. Transport pianina w Poznaniu czy gdzie indziej zawsze jest dużym wyzwaniem i trzeba mieć specjalistyczny sprzęt do załadunku jak i wiedzę i doświadczenie na ten temat. Wszystkim tym dysponuje firma z linku: http://fachowe-przeprowadzki.pl/transpor...i-okolice/, która potrafi przewieźć każdy ładunek bez względu na gabaryty. Odpowiedni fachowcy wiedzą, które części pianina czy fortepianu najbardziej narażone są na uszkodzenie i dlatego są one szczególnie pieczołowicie zabezpieczane.
A już się bałem, że nikt się nie odezwie. A jak się to wszystko odbywa? Czy potrzebny jest jakiś wyjątkowy samochód do przewozu?
Oczywiście, musi mieć specjalne wymiary, żeby fortepian się zmieścił. Panowie wcześniej przeprowadzają wywiad na temat windy i jej pojemności, parkingu, gdzie można swobodnie zaparkować, a także wszystko na temat klatki, wejścia, czy ilości stopni do pokonania.
Muszą się przygotować psychicznie? Ja wiem, że to trudna sprawa, ale tak sobie zażartowałem.
Przekierowanie