Forum mieszkańców Bemowa

Pełna wersja: Kto pomoże wybrać najlepszą polisę na życie w Stalowej Woli?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wyjeżdżam za granice i chciałem zabezpieczyć rodzinę na wszelki wypadek, jak by mi się coś stało, jak będę pracował po drugiej stronie globu i szukam kogoś, kto pomoże znaleźć mi dobre ubezpieczenie na życie. Najlepiej jak by to był ktoś ze Stalowej Woli albo okolic.
To tobie chyba bardziej przyda sie ubezpieczenie podróżne niż na życie. Tak mi się wydaje.
Ja wyjeżdżam do pracy i zwykłe ubezpieczenie mam z firmy, ale że jadę na dłużej to tak jak pisałem chciałem jakoś dodatkowo zabezpieczyć rodzine. Nigdy wczesniej nie miałem ubezpieczenia na życie, ale w tej sytuacji cos takiego chciałem wykupic.
Dobrze robisz. Wypadki chodzą po ludziach i warto się zabezpieczyc na każdą okoliczność. Jak sprawdzisz sobie adres http://swubezpieczenia.pl/oferta/ubezpie...zycia.html to znajdziesz tam dokładną informację na temat tego czym jest ubezpieczenie na życie i gdzie można wykupić polisę na życie w Stalowej Woli, oczywiście taką, która będzie dla ciebie maksymalnie korzystna. Zwykle możesz porównac kilka różnych ofert i wskazać te warianty, które najlepiej zabezpieczą ciebie i twoja rodzine.
Rozumiem, że ten link to do serwisu jakieś mulitiagnecji ubezpieczeniowej tak?
No tak. Sam pisałes, że szukasz kogoś, kto pomoże znaleźć najlepszą polise i żeby to był ktoś ze Stalowej Woli, a ta agencja swubezpieczenia.pl jest właśnie z tego miasta. Jak się z nimi skontaktujesz, to oni napewno znajdą Ci coś interesującego w dobrej cenie.
takiej polisy to najlepiej szukac właśnie przez jakiegoś agenta ubezpieczeniowego, który ma dostęp do kilku czy kilkunastu ofert różnych ubezpieczalni, w ten sposbo najłatwiej znalesc najbardziej oplacalnąpolise
Spoko, to nie był zarzut. Ja właśnie szukałem czegoś takiego jak agencja ubezpieczeniowa, która ma oferty kilku firm, a nie tylko jednej. Dzięki za linka, na pewno skorzystam.
Przekierowanie