Forum mieszkańców Bemowa

Pełna wersja: Czy możecie polecić jakieś studio, któremu można zlecić tworzenie animacji komputerowych?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie. Szukam specjalistów z zakresu animacji komputerowych, którzy byliby gotowi podjąć nieco dłuższą współpracę. Chodzi mi tu o cykliczne zlecenia na materiały o charakterze edukacyjno-promocyjnym. Mam nadzieję, że rozumiecie, o co mi chodzi. Smile
Tak, wszystko jasne. Osobiście mogę polecić: http://crazycat.studio/oferta/. Moim zdaniem wnieśli oni tworzenie animacji komputerowych na najwyższy z możliwych poziomów. Współpracują z wieloma firmami, więc na pewno będą zainteresowani kolejnym zleceniem.
Ja też polecam crazycatstudio.pl. Naprawdę bardzo dobrzy specjaliści, o czym świadczy portfolio. Więcej dowiesz się, jak tylko obejrzysz przygotowane przez nich realizacje. Uważam, że ich poziom jest bardzo wysoki.
Serdecznie Wam dziękuję. Zawiesiłam na chwilę oko na przykładowych realizacjach i naprawdę wygląda to dobrze. Myślę, że w sam raz na potrzeby krótkich, ale wyrazistych filmików, o których pisałam. Na pewno się do nich odezwę i zobaczę, jaką koncepcję przedstawią. Smile
Proszę bardzo! A jeśli chodzi o koncepcję, to naprawdę możesz zostawić im sporo swobody. Kreatywność także jest ich mocną stroną. Zresztą sama się o tym przekonasz. Powodzenia i wszystkiego dobrego życzę.
Przekierowanie