Forum mieszkańców Bemowa

Pełna wersja: Gdzie załatwialiście elektroniczny system kolejkowy do urzędu?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Potrafilibyście polecić mi jakąś dobrą ofertę? Skłaniamy się ku zamówieniu online, ale wybór sklepu musi być naprawdę szeroki i żeby to było profesjonalne, bez kompromisów na jakości… dajcie znać, jeżeli coś wiecie.
Może sprawdźcie sobie co oferuje COCER? Już kawał czasu temu kupiliśmy tam bardzo fajny system kolejkowy, a teraz sporadycznie dokupujemy jakieś akcesoria, np. żarówki albo coś do oznakowania przejść ewakuacyjnych. Mają bardzo dobre ceny.
A co to w sumie jest za sklep? Znajdę go w Internecie, może podzielisz się adresem i konkretnymi namiarami? Z góry dzięki…Smile
Mogę odpowiedzieć za koleżankę.Wink Tu mają bardzo wydajny elektroniczny system kolejkowy, pod tym adresem internetowym cocer-shop.pl/multi-counter/579-multi-counter-p1c2.html. w innych zakładkach inne rzeczy, warto sobie przejrzeć.
dokładnie tam.Wink ale też mogę rzucić linkiem do opraw oświetleniowych, sprawdź sobie cocer-shop.pl/26-oprawy-awaryjne-ewakuacyjne. Szybko realizują zamówienia, a w razie wątpliwości zawsze możesz zapytać pracowników o jakąś poradę czy wyjaśnienie specyfikacji sprzętu.
Dzięki bardzo, przejrzę sobie za chwilkę. Myślę, że mogę znaleźć tam to, czego szukam.Wink
Przekierowanie