Forum mieszkańców Bemowa

Pełna wersja: Praca w Holandii jako magazynier – gdzie szukać sprawdzonych ofert?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Rozważam poszukanie pracy w Holandii jako magazynier. Słyszałem, że jest to nie najgorsza praca za całkiem rozsądne pieniądze. Jak uważacie? Ma ktoś jakieś doświadczenie w tej kwestii i możecie mi może polecić jakieś dobre oferty? W sensie wiecie, takie sprawdzone i zaufane, które nie okażą się jakieś problematyczne, nielegalne czy coś tam jeszcze innego… Wyjazd za granicę to jednak wyjazd za granicę, więc wolę pozbierać opinie.
Ja osobiście nie byłam nigdy za granicą w pracy, ale mój bardzo dobry znajomy jakiś czas temu pojechał do Holandii właśnie. Trochę go nie było, ale teraz wrócił do domu i raczej jest z tego wszystkiego zadowolony. I mówi, że będzie wracać, bo to się bardzo opłaca i ma duży sens w dzisiejszych czasach.
Aha, aha. A wiesz może gdzie szukał ofert? Bo dobrze by było sobie sprawdzać tylko takie wypróbowane. Jest sporo stron różnych, które pomagają znaleźć pracę w Holandii, ale nie wiem szczerze mówiąc, którą wybrać?
Tak, doprecyzowałam sobie wiadomości i dowiedziałam się od niego. On znalazł to, co chciał tutaj: marvelpc.pl/praca-w-holandii.html. Tam jest bardzo różna praca w Holandii magazynier, na produkcji, przy kwiatach, w szklarniach i tak dalej. Więc myślę, że znajdziesz sobie to, czego szukasz bez problemu. A organizacja podobno bardzo sprawdzona i godna polecenia.
O, dziękuję Ci bardzo za potwierdzone namiary. Fajnie mieć coś w jakiś tam sposób potwierdzonego i sprawdzonego, dzięki.
A nie ma problemu, on naprawdę był zadowolony i mówi, że warto polecać, więc podrzucam Smile
Potwierdzam, że to sprawdzone oferty. Marvel Personal Consulting to naprawdę dobra i sprawdzona agencja pośrednictwa pracy za granicą, głownie właśnie w Holandii i Niemczech. Także warto, ja też dzięki nim znalazłam pracę w szklarniach, a mój mąż jako magazynier w Holandii właśnie, więc bardzo polecamy, bo jesteśmy bardzo, ale to bardzo z tego zadowoleni.
Świetnie, dziękuję Wam bardzo za pomoc w takim razie. Wszystkie opinie są bardzo cenne, więc jeśli jeszcze ktoś by chciał coś na ten temat dodać to chętnie się zapoznam. Pozdrawiam i dziękuję.
Przekierowanie