Forum mieszkańców Bemowa

Pełna wersja: Gdzie kupię lalki Monster High?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć, jak zaznaczyłam w temacie, szukam lelek Monster High, bo maje dziewczyny sobie zażyczyły je. Nie chcę ich zabierać do sklepu, bo narobią rabanu, więc szukam ich w Internecie. Macie może jakiś sprawdzony sklep? Gdzieś gdzie na 100-procent sprzedają oryginalne, licencjonowane zabawki?
A w jakim wieku są dziewczynki? Mogą już się bawić takimi zabawkami? Ja osobiście jestem przeciwniczką lalek Monster High, więc polecam Barbie lub Mia i ja.
Rozumiem, że wiele osób jest przeciwna takim lalkom, ale równie dobrze ja mogę być przeciwna lalkom Barbie, które wprowadzają nienaturalne kanony piękna. Wszystko tkwi w kwestii wychowania, a nie tego jakie lalki kupimy swoim dzieciomSmile A co do wieku - 8 i 9 lat.
Ja tam też jestem zdania, że nie ważne jest to jakie kupujemy zabawki, ale to jak dzieciaki nimi się bawią i jakie wartości przekazujemy im my jako rodzice, a co do samego pytania to lalki Monster High możesz kupić pod linkiem http://puncio.pl/c/4/monster-high-lalki-i-zestawy.html. Jest to sklep z licencjonowanymi zabawkami, więc będziesz miała 100-procentową pewność, że zamawiasz oryginalne zabawki, a nie jakieś podróbki. Ja korzystam z ich usług już długo i jeszcze ani razu się nie zawiodłem. Nic tylko zamawiać i sprawiać niespodziankę maluchom.
No i można uniknąć awantury w sklepie. Pewnie też tak macie, że dzieciaki najpierw błagają, potem w fazie buntu demolują sklep, a na końcu płaczą w niebogłosy i czołgają się po ziemi. A jak kupisz zabawki w sieci to masz spokój, a dzieciaki i tak będą zadowolone.
No akurat moje córki są grzeczne i aż tak źle się nie zachowują w sklepach z zabawkami, ale po prostu zamawianie przez Internet jest wygodniejsze i pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Dziękuję Wam za porady, uwagi (chociaż z niektórymi się nie zgadzam), a przede wszystkim za link. Zamówię jutro jakieś lalki.
Przekierowanie