Forum mieszkańców Bemowa

Pełna wersja: Gdzie we Wrocławiu można przeprowadzić dobre badania wydolnościowe?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zgłosiłem się niedawno na dosyć ciężkie zawody, pomimo, że tak naprawdę sportem zajmuję się dopiero od jakiegoś roku. Czytałem ostatnio gdzieś w necie, że podobno dzięki badaniom wydolnościowym można się nieco podciągnąć, bo na podstawie wyników można poprawić swój plan ćwiczeniowy. Nie wiem jednak, czy taki amator jak ja może skorzystać z takich badań, a jeśli tak, to gdzie?
Zasadniczo to w dzisiejszych czasach każdy może sobie zrobić takie badania.
Pozostaje tylko kwestia ceny, która czasem człowieka może dobić.
Nie strasz kolegi, bo się wycofa ze sportu i co? Tongue Generalnie wszystko zależy od firmy, do któej idziesz. Ja na przykładm znam doskonałą firmę, w której wykonuje się naprawdę miarodajne testy.Mają zarówno klasyczne badania spirometryczne, jak i nowoczesny system własnego autorstwa. Jak wejdziesz na stronę smartergotest.com/pl/page/5/Badania_Wydolnosciowe/ to będziesz mógł sobie pokrótce poczytać o obu ich propozycjach.
A wykonują badania, które są miarodajne?
Oczywiście! Generalnie spece z smartergotest.com/ działają na rynku od bodaj 1995 roku, a firma ich istnieje od 2004, więc nabyli przez lata niezbędne doświadczenie, które przekłada się na ich fachowe umiejętności Smile Co ednak ważne, skupiają się przede wszystkim na badaniach w terenie, czyli nie to, że biegnies zsobie na bieżni, tylko rzeczywiście jesteś w terenie i tam Cię badają,niezależnie od tego, czy biegasz, czy grasz w piłkę.
W sumie to wydaje się być nawet logiczne. W końcu powietrze gdzieś na boisku jest zupełnie inne, niż to w laboratorium naprzykład, prawda?
Przekierowanie