Forum mieszkańców Bemowa

Pełna wersja: Polecicie niedrogiego dentystę w Poznaniu?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy moglibyście polecić mi niedrogiego i profesjonalnego dentystę w Poznaniu? Zależy mi na gabinecie do którego mogłabym śmiało chodzić na stałe bo przyjechałam tu na studia i nie wiem komu mogę zaufać. Nie opłaca mi się też jeździć do rodzinnej miejscowości tylko na leczenie zębów. Pomożecie?
Witamy w Poznaniu Smile. Jeden z najlepszych gabinetów w którym przyjmują wykwalifikowani dentyści - http://chillident.com/cennik-uslug-stomatologicznych/. Od razu wstawiłem link do cennika żebyś miała rozeznanie co ile kosztuje. Jak na Poznań, ceny są konkurencyjne, a na jakość usług nie można powiedzieć złego słowa. Pozdrawiam.
Też chodzę do http://chillident.com/ i podoba mi się u nich. Dobre ceny, jeszcze lepsza robota. Od kiedy pamietammialam problemy z próchnicą, nie wiem dlaczego bo słodyczy raczej nie jadłam i regularnie szczotkowałam. Dopiero od kiedy się tam zapisałam to problem zniknął, co mnie bardzo cieszy bo nikomu nie życzę problemów z zębami.
Do ChilliDentchodze z dziećmi bo jest to jedyny gabinet do którego chcą chodzić. Jest tak jak piszecie – dobre ceny, odpowiednie podejście do maluchów i wysoka jakość usług. Poza tym człowiek czuje się tam po prostu dobrze, bez żadnej spiny i strachu Smile. Przynajmniej dla mnie to ważne bo od dziecka boję się dentystów Tongue
Dzięki bardzo za pomoc. Temat do zamknięcia.
Przekierowanie