Forum mieszkańców Bemowa

Pełna wersja: Poszukuję przewodnika po Warszawie dla dzieci, polećcie kogoś odpowiedniego.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich forumowiczów. Jestem przewodniczącą rady rodziców w szkole niemal od początku. Ostatnio na zebraniu rodziców pojawiła się propozycja, aby zorganizować wycieczkę do Warszawy. Chciałabym, aby dzieciom spodobała się stolica, aby była to wycieczka ciekawa, dlatego szukam osoby, która oprowadza dzieci po Warszawie i robi to w sposób ciekawy. Byłabym wdzięczna za polecenie kompetentnej osoby.
Uważam, że Pani Małgorzata Brzózka jest bardzo kompetentnym, sympatycznym przewodnikiem, który potrafi sprawić, że zakochamy się w Warszawie. Wystarczy obejrzeć galerię na stronie internetowej – tam mamy zdjęcia z różnych miejsc w stolicy i z pewnością możemy w ten sposób zainspirować się i zapragnąć obejrzeć te miejsca na własne oczy. Na pewno to się ziści podczas wycieczki, w pięć godzin można zobaczyć naprawdę wiele ciekawych miejsc.
W półtorej godziny można zwiedzić cały Zamek Królewski, a moim zdaniem jest to jeden z ważniejszych elementów wycieczki. Dzieci powinno się zaznajomić z zabytkami, ważnymi w stolicy miejscami, a nie tylko dawać im na wycieczkach szkolnych czas wolny w centrum handlowym czy jeść w restauracji typu Fast food po nocach.
Wycieczki grupowe opłacają się najbardziej, ponieważ wychodzą taniej. Jeśli grupa jest duża, warto dokupić zestaw nagłaśniający, aby każdy miał szansę na usłyszenie przewodnika, aby po prostu każdy skorzystał z tej wycieczki równie mocno. Bywałem czasem w takich miejscach, że gdy przewodnik zatrzymywał się i opowiadał o czymś, to ja mogłem zobaczyć tę rzecz dopiero, gdy przewodnik przechodził do kolejnej. U Pani, która została wspomniana powyżej tak nie ma – pełen profesjonalizm i przyjemność ze zwiedzania.
A jak cenowo? I czy ta Pani wystawia faktury?
Wspomniałem wyżej – pełen profesjonalizm i pasja do bycia przewodnikiem, także wszystko jest na najwyższym poziomie, więc faktury też są wystawiane bez żadnego problemu. Wejdź na stronę internetową firmy: http://warsawguide.waw.pl/oferta/przewod...la-dzieci/. Tam ukazany jest przewodnik po Warszawie dla dzieci w całej okazałości, na pewno ta oferta spodoba Ci się. A przede wszystkim dzieciom.
Przekierowanie