Forum mieszkańców Bemowa

Pełna wersja: Jaka firma do obsługi technicznej wspólnoty mieszkaniowej?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam! Zasiadam w radzie wspólnoty mieszkaniowej i zgłosiłem się, by znaleźć w końcu jakąś porządną firmę, która zajęłaby sie obsługą techniczną naszych bloków. Do tej pory dorywczo wybieralismy jakieś firmy, ale pozostawiały dużo do życzena jeli chodzi o jakość wykonanych usług. Może wiecie, jaka firma byłaby najlepsz?
Może po prostu popytaj w swoim rejonie, jak inne wspólnoty to załatwiły? Może już jest jakaś wzieta firma w Waszej okolicy?
Gdybym tego nie zrobił, to pewnie nie pisałbym tutaj na forum Wink Tymczasem okazuje się, że wiekszość wspólnot mieszkaniowych w naszej okolicy właśnie robi tak, że dorywczo bierze jakieś firmy.
to klapa stary straszna…
oj znam ja Twój ból, kolego. Fakt, że nigdy ie zasiadałam w radzie, ale sąsiadka była i też mówiła, że musiała się strasznie użerać z poszczególnymi firmami. Co więcej, ci co do nas przychodzili sprawdzać instalację, czy jakiekolwiek inne techniczne sprawy załatwiać, to nie dość, że wyglądali jak Ziutki z bramy, to jeszcze podobnie pachnęli. Zdaje sobie sprawę, że przy takiej robocie nie pachnie się fiołkami, ale wódką też nie powinno trącać, prawda? W każdym razie wtedy ona się wzięła do roboty i właśnie poszukała firmę, która by się zajęła całym zarządzaniem technicznym. Podsyłam link - http://hagler.pl/. Panowie zawsze reagują szybko, jak jest jakiś problem, zawsze też są uprzejmi, więc polecam!
Hm… oglądam sobie właśnie ich stronę. Z tego co widzę, to mają niemałe doświadczenie, a też i ciekawy program lojalnościowy… cóż to brzmi wszystko zachęcająco, pozostaje jednak tylko kwestia tego, ile w tym wszystkim prawdy…
Wiesz, o ile widzę na ich stronie, to nawet jedno z ministerstw było, czy jest ich klientem, a raczej instytucje rządowe dla siebie by źle nie wybrały, prawda?
hah! No coś w tym jest Smile Tu ci muszę przyznać kolezanko rację. Dobra, zadzwonię do nich i zobaczymy. Dzięki za link!
Przekierowanie