Forum mieszkańców Bemowa

Pełna wersja: Wasze ostatnie wycieczki.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Opowiedzcie coś o miejscach, w których ostatnio byliście, jak wam się podobało, czy polecacie je innym turystom… Mam tutaj na myśli raczej wycieczki zagraniczne. Wiem, że nasz kraj też jest piękny i jest co oglądać, ale mimo wszystko ciągnie mnie dużo dalej i szukam opinii na temat rozmaitych miejsc… piszcie, chętnie was poczytam!
ja w ostatnich latach doceniłem ciekawe wycieczki do Rzymu z biurem podróży – samemu nie trzeba się za dużo nakombinować, a wystarczy powiedzieć w biurze czego mniej więcej się oczekuje. Ostatnio na takiej wycieczce do Włoch poza Rzymem zwiedziłem Wenecję, Florencję, Neapol, Capri i Asyż. Było fantastycznie.
ja też uwielbiam Rzym! I Wenecję. Zawsze lubię wracać do tych miejsc, są absolutnie magiczne. Czuć w nich tyle ciekawej historii… Ale mimo to są ciągle bardzo nowoczesne, żywe, pełno tam naprawdę fajnych ludzi. Włosi są niesamowicie pozytywni i zarażają optymizmem.Wink
To ja się wyłamię, bo mnie bardziej od Rzymu ostatnio zauroczyła Malta wycieczki do tego kraju są bardzo przyjemne i pełne wrażeń. Odbyłam tam kurs nurkowania, spełniłam swoje największe marzenie… wiecie jak cudownie jest nurkować? Pod wodą jest jeszcze ładniej, niż na lądzie. A przecież te pałace, zamki, zabytki robią wrażenie.
kurs nurkowania brzmi świetnie, też bym chciał… muszę się wybrać na Maltę.Big Grin Nigdy jeszcze tam nie byłem. Moja ostatnia wycieczka była do Paryża i bardzo mi się podobało, ale ciągle marzy mi się więcej wrażeń. Poza tym po oglądaniu Luwru mam ochotę na trochę dzikiego szaleństwa, jak to wspomniane nurkowanie.Big Grin
Przekierowanie